Spoločnosť

Partner, ktorý prekračuje hranice dneška.

Spoločnosť Rofis bola založená v roku 1992 ako spoločnosť so 100% slovenským kapitálom.

Spoločnosť Rofis začala poskytovať prepravné služby v oblasti vnútroštátnej dopravy s vozidlami s nosnosťou do 3,5t. V roku 1994 oblasť dopravy rozšírila o medzinárodnú dopravu. Postupným rozširovaním spoločnosť vybudovala samostatný útvar špedície pre riadenie logistických procesov so zameraním na prioritné zabezpečovanie prepravy vlastným vozovým parkom. Súčasný vozový park predstavuje vozidlá všetkých hmotnostných kategórií od 100 kg do 24 ton. Začala poskytovať aj služby prioritných zásielok. V roku 1995 rozšírila svoju podnikateľskú činnosť o drevovýrobu a stavebnú výrobu. Počas svojej existencie si vybudovala dobré meno o čom svedčia referencie spokojných zákazníkov.

Firma ROFIS, s.r.o. bola založená v roku 2006 ako spoločnosť s ručením obmedzeným, so sídlom na ulici Kysuckej 174/2, 024 01 Kysucké Nové Mesto transformáciou firmy Rofis - Ing. Miroslav Hlad Kysucké Nové Mesto.

25
Rokov skúseností
40
Kmeňových zamestnancov
1800
Spokojných zákazníkov
_01

Vízia

Dodávame inovatívne riešenia všetkých našich služieb. Budeme Vašimi skúsenými špecialistami, ktorí pre Vás komplexne riešia logistické úlohy nákladnej dopravy, stavebných prác a tiež schopní pracovať na zaujímavých projektoch exteriérovej a interiérovej drevovýroby. Naša nezávislosť nám pritom umožňuje vždy zodpovedné konanie voči našim zamestnancom a životnému prostrediu. Presvedčíme Vás našou mimoriadnou kvalitou.

_02

Kvalita

Poznáte to: Narastajúci tlak konkurencie a termínov zvyšuje a diferencuje aj Vaše požiadavky na kvalitu a bezpečnosť. Aby sme Vás odbremenili od ďalších starostí, je pre nás tak ako vždy aj teraz na prvom mieste precízna a čistá práca, ktorú s vášňou vykonávajú naši najlepší zamestnanci.

V spoločnosti ROFIS, s. r. o. je realizovaný Systém manažérstva kvality podľa STN EN ISO 9001:2008. Systém je využívaný ako prostriedok pre zabezpečenie zhody produktov spoločnosti so stanovenými požiadavkami pre trvalé uspokojovanie potrieb a očakávaní zákazníkov.

_03

Náš Tím

Naši zamestnanci sú odborníci vo svojej oblasti a úspech Vášho projektu vnímajú ako svoj vlastný úspech. Na každej úrovni pracujú otvorene a s dôverou navzájom spolupracujú. Pretože naším prvoradým cieľom je, aby sme Vám vždy odovzdali perfektnú prácu. Je jedno, kedy a kde.

Poskytujeme logistické služby v oblasti dopravy.

Prezrite si ponuku našich služieb.

Viac tu